ZAJISTÍME IT ODBORNÍKY DO VAŠICH PROJEKTŮ

Sháníte externího projektového manažera?

Hledáte-li schopné profesionály, kteří vám navíc garantují zdárný průběh a výsledek projektu, je potom je pro Vás Conceptica tím pravým partnerem.

Conceptica vám u externího projektového řízení garantuje:

  • Pracovní kapacitu kompetentního projektového manažera.
  • Dostupnost a zastupitelnost projektového manažera.
  • Metodiku a šablony na základě metodiky projektového řízení PRINCE2®.
  • Kvalitní nástroje projektového řízení (výkaznictví, aplikační podporu, dokumentační portál).

Externí projektové řízení od společnosti Conceptica přinese vaší firmě okamžité úspory. Rychle do projektu naskočíme a omezíme rizika – vše za přijatelnou cenu, která se vám několikanásobně vrátí v podobě nižších nákladů a spokojeného týmu. Obraťte se na nás jako na dodavatele řízení implementace podnikového systému a získáte kvalitní analýzu potřeb a správně zvolenou strategii projektu. Zkušenosti máme i s řízením vývoje specializovaných business aplikací, do projektů vám navíc zajistíme i vývojové kapacity.

Reference

„Společnost Conceptica s.r.o. nám dodává konzultační služby v oblasti metodického projektového řízení. V roce 2015 jsme čerpali účinnou podporu společnosti Conceptica s.r.o. v oblasti projektového nastavení a projektového dohledu na projektech implementace Microsoft Dynamics CRM a Microsoft Dynamics NAV a integrační platformy ESB ve skupině Centropol. V rámci této spolupráce jsme využili zkušenosti společnosti Conceptica s řízením rozsáhlých IT projektů a řízení změn v ERP systémech Microsoft Dynamics a získali účinnou podporu obchodních procesů v IT aplikacích.“
centropol-logo
Mgr. Tibor Flašík CENTROPOL ENERGY, a.s.

Sháníte architekta podnikového ERP systému?

Máte v plánu vybudovat podnikový systém, ale chybí vám vlastní experti? Žádný problém. Najměte si externího systémového architekta z týmu Conceptica, který je ihned k dispozici.

Reference

“Společnost Conceptica pro Pozemkový fond České republiky provedla analýzu potřeb a navrhla řešení zásadní inovace podnikového systému – od Implementace systému MS Dynamics NAV přes spisové služby až po další prvky specializovaných agendových řešení. Následně také úspěšně řídili projekt a pomáhali nám řídit dodavatele, kteří uspěli ve veřejné soutěži na nový systém.”

Ing. Martin Kučera, ředitel odboru IT, Pozemkový fond ČR
(dnes Státní pozemkový úřad)

Sháníte vývojáře či konzultanta?

Máte ambiciózní projekt, který si zaslouží ty nejlepší mozky? Naši vývojáři a konzultanti připraví podnikový systém na míru potřebám vaší organizace – rychle, koncepčně a s rozumnými náklady, ať už jde o Microsoft Dynamics AX a NAV, SAP nebo vývoj aplikací v prostředí .NET či JAVA.

Reference

“Na konzultantech MS Dynamics AX ze společnosti Conceptica si ceníme zejména jejich dlouholeté zkušenosti s podnikovými procesy z velkých mezinárodních firem.”
Autocont

Robert Paskovský, Autocont a.s.

Chcete školení projektového řízení pro svůj tým?

Nejkonkrétnější a nejucelenější metodikou z hlediska postupných kroků projektu je PRINCE2® – přesně stanoví, co a kdy má projektový manažer udělat, aby celá organizace realizovala úspěšné a efektivní projekty.

Pokud i vy toužíte mít svůj projekt pod kontrolou, přihlaste svůj tým na kurz projektového řízení s našimi zkušenými lektory.

Naše kurzy projektového řízení

Doplňkové kurzy pro projektové manažery

  • Time management
  • Asertivita a řešení konfliktů
  • Efektivní vedení porad
  • Stress management
  • Koučování a koučovacích dovedností

Učte se od těch nejlepších a staňte se akreditovaným projektovým manažerem.

Reference

„V rámci uceleného cyklu Akademie projektového řízení (nyní kurz Manažer projektu – 7 denní) jsem ocenil přístup lektora, který přizpůsobil styl výuky naší organizaci, tak abychom pochopili aplikaci projektového řízení v naší vlastní praxi. Cenná zpětná vazba ke zpracovaným úkolům mi umožnila získat nový náhled na problém, který řeším na projektech v oblastech dopravy a získat tak kompetentnější přístup.“
Pražská integrovaná doprava
Ing. Radim Vysloužil, Regionální organizátor Pražské integrované dopravy